+38 093 253 65 28 logistic@ktf.com.ua
залишити заявку

Доставка авто з США

Завдяки низьким цінам автомобільний ринок Америки приваблює автолюбителів з усього світу.

Особливості доставки автомобілів з Америки

Купити та доставити авто зі Штатів в Україну можна самостійно, це реально, проте непросто, оскільки щороку змінюється вартість мита. Сам процес складається з багатьох нюансів, які обов’язково варто вивчити. Щоб оперативно закрити це питання та бути впевненим у результаті, краще звернутися за допомогою до компанії “КТ Форвардінг”. Ми маємо 9 складів в США для завантаження автомобілів. У складських роботах ми дотримуємося принципу чіткого розподілу праці: склади, призначені для завантаження авто, обслуговують лише авто.

Доставка автомобілів з Америки можлива виключно після отримання реєстраційних документів, якщо немає документального оформлення, вивезти авто зі Штатів нереально. Якщо булоа купленоа машина авто з пробігом, то документи на автомобіль вже будуть оформлені, найчастіше попередній власник або аукціон (залежно від того, на яких умовах було куплено машину) передає папери разом з машиною.

Компанія “КТ Форвардінг” пропонує повний пакет послуг з організації доставки автомобіля з Америки. Процес доставки виглядає так:

  • Водій приїжджає на майданчик, де підписує акт приймання-передачі автомобіля, після чого відбувається завантаження на трак.
  • Завантаження автомобіля в контейнер суворо за всіма правилами морського перевезення. Контейнер обов’язково пломбується перед відправкою. Після цього клієнт отримує копію накладної та може відстежити рух судна.
  • Після відплиття судна документи на транспортний засіб передаються до митної служби Штатів для того, щоб оформити їх на експорт.

Вартість доставки авто з Америки

Транспортування автомобілів зі Штатів здійснюється виключно морем в Одеський порт, це може бути 20-ти футовий або 40-ка футовий контейнер. Є можливість сплатити як цілий контейнер, так і місце, яке автомобіль займає в ньому.

Питання про те, скільки коштує перевезення автомобілів зі Штатів в Україну турбує кожну людину, яка бажає придбати авто в Америці. Єдиної та встановленої вартості немає, оскільки на неї впливає:

  • Марка та розмір автомобіля.
  • Рік випуску.
  • Місто, де було здійснено покупку.
  • Тип контейнера (якщо ви вибрали дороге або раритетне авто, краще віддати перевагу 20-футовому контейнеру).

Ми раді надати нашим клієнтам

та інші послуги. Ми хочемо. щоб Ви відчували себе комфортно. А взаємини з нами приносили задоволення. Бути Вам завжди корисними!!

Організація доставки сільгосптехніки будь-якого розміру. Гнучкі тарифи завдяки сервісним контрактам з найбільшими судноплавними лініями дозволять вам користуватися нашими послугами на вигідних умовах

Більше послуг
Доставка з США і Канади сільськогосподарської техніки

Один з найкращих експортерів сільгосптехніки в Україну – Америка. Це ідеальна країна для пошуку та покупки довговічних, якісних та надійних с/г машин. Саме в США базуються найкращі світові машинобудівники, серед яких Case New Holland, AGCO, John Deere, Great Plains, Kinze.

Вантажоперевезення з США в Україну

Компанія «КТ Форвардінг» пропонує перевезення з США на найкращих умовах. Доставка вантажів та сільгосптехніки з Америки з нашою допомогою – це надійність та стабільність, адже завдяки багаторічному досвіду ми допомогли розвитку бізнесу багатьом підприємцям.

Перевезення вантажів по США

Один із напрямків компанії "КТ Форвардінг" - це внутрішні перевезення по території Америки. Така послуга актуальна для тих, кому необхідно перевезти будь-який вантаж з одного штату в інший, або просто доставити на зберігання вантаж або автомобіль.

Наземна доставка по США

Наземне перевезення вантажів по Америці - це найдорожчий і найскладніший спосіб перевезення вантажів на малі та середні відстані.

Завантаження на судно

Завантаження на судно здійснюється різними способами залежно від конкретного виду та моделі техніки

Внутріпортове експедирування вантажів

Експедиторські послуги є дуже популярними, оскільки мають на увазі виконання різноманітних заходів

Вантажоперевезення з Європи

Для малих та великих українських компаній, а також для підприємців, які ведуть міжнародну торгову діяльність, надаэмо послуги вантажоперевезень через Європу є актуальними.

Вантажоперевезення по Україні

Сьогодні вантажоперевезення Україною користуються великою популярністю.

РоРо сервіс

Ro-Ro (Roll-On Roll-Off) - це вид спеціального транспорту, який використовують для перевезення вантажів з колесами або тих, що прикріплюються до платформ з колесами.

Складські послуги в США

Складські послуги користуються великою популярністю у компаній, які займаються комерційною діяльністю за кордоном та пов'язані з сільськогосподарською діяльністю, а також для тих, хто купує за кордоном транспорт.

Контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення дозволяють доставляти товар по всьому світу.

Морський фрахт

Більшість комерційної діяльності наших клієнтів, хто працює із сільгосптехнікою, безпосередньо пов'язана з перевезеннями вантажів з інших країн або континентів (найчастіше з США).

Консолідація

Консолідація - це цілий комплекс послуг зі збирання, зберігання та об'єднання кількох відправлень до однієї партії.

Консультації ЗЕД

ЗЕД - це зовнішньоекономічна діяльність, пов'язана з експортом/імпортом вантажів та регламентується законодавством.

Зберігання

Компанія “КТ Форвардінг” пропонує сервіс складського зберігання – це цілий комплекс різноманітних логістичних послуг, пов'язаних з вашим вантажем

Митне оформлення

Будь-які товари, які ви вирішили купити за кордоном, можна ввезти в Україну лише після митного очищення та сплати платежів.

Митний брокер

Митне оформлення вантажів – це дуже складна процедура, виконання якої потребує ідеального знання податкового законодавства України, а також знання міжнародного права.

4PL логістика

Послуги складування 4PL – це зберігання вантажу клієнта у необхідному місці в обумовлений період часу.

Автомобільні перевезення

Вирішивши купити будь-які товари за кордоном, можуть виникнути проблеми з доставкою, особливо якщо йдеться про таку країну, як Америка.

Митне очищення вантажів

Митне очищення вантажу - це процес оформлення товару, який необхідно перемістити через кордон.

Доставка авто з США

Завдяки низьким цінам автомобільний ринок Америки приваблює автолюбителів з усього світу.

Ви ще не працюєте з нами?

Телефонуйте або залишайте заявку, обговоримо чому 😊

+38 093 253 65 28
відправити заявку

Помимо низкой стоимости их привлекает большой ассортимент и отличное качество. Таким образом машины из США занимают лидирующие позиции среди экспортируемых товаров. Также большой плюс в том, что рынок Америки открыт для любого человека из любой страны. Однако крайне сложно самостоятельно купить, и доставить машину мечты из-за океана в Украину. Но вместе с “КТ Форвардинг” вам нужно будет всего лишь выбрать машину, все другие заботы лягут на плечи наших сотрудников. Мы решаем все вопросы по покупке, растаможке, перевозке и полному документальному сопровождению.

Важливо для нас

Ми цінуємо кожний і намагаємось бути кращим щодня, відточуючи навички та розвиваючи послуги.

рекомендації
+1500

Одиниць техніки було доставлено за весь період нашої роботи і ми, звичайно ж, не збираємось зупинятися

+2190

Днів ми намагаємося зробити так, щоб доставка вантажів здавалася вам не складнішою, ніж похід у продуктовий

+100

Клієнтів, які вже нам довіряють та переконалися на особистому досвіді, що доставка вантажу – це просто

6

Співробітників, які дійсно хочуть зробити ваше життя простіше і доставити ваш вантаж без проблем

У нашій команді

дотримуються принципів,які допомагають вибудовувати довгострокові партнерські взаємини з клієнтами

почати співпрацю

Олег Кошелап

Генеральний директор

Ісаєнко Наталія

Фінансовий директор

Сергій Чорний

Начальник відділу негабаритних перевезень

Віталій Пухкан

Менеджер відділу негабаритних перевезень

Олена Скуртова

Оперативний менеджер

Тартан Галина

Бухгалтер

Стежте за нашими новинами

Ми публікуємо тільки важливе для вас.

перейти до блогу