+38 093 253 65 28 logistic@ktf.com.ua
залишити заявку

Вантажоперевезення з США в Україну

Компанія «КТ Форвардінг» пропонує перевезення з США на найкращих умовах. Доставка вантажів та сільгосптехніки з Америки з нашою допомогою – це надійність та стабільність, адже завдяки багаторічному досвіду ми допомогли розвитку бізнесу багатьом підприємцям.

Як відбувається вантажоперевезення з Америки

Будь-яке перевезення починається з вивчення інформації про вантаж, а також з уточнення потреб замовника. Після цього команда “КТ Форвардінг” розпочинає розробку оптимального маршруту, а також розраховує вартість перевезення. Від інших логістичних та транспортних компаній ми відрізняємось лояльною ціновою політикою, тому пропонуємо клієнту максимально вигідні умови. На кожному етапі транспортування сільгосптехніки фахівці компанії КТ Форвардінг контролюють процес.

Як здійснюється перевезення вантажів з США в Україну

Морем

Якщо є необхідність заощадити на перевезенні вантажу, то морський спосіб чудово для цього підходить, оскільки у суден велика ємність, а ось ціна перевезення невисока. Морем можна доставити будь-який вантаж, як невеликі посилки, так і габаритні. Перевага співпраці з компанією “КТ Форвардінг” у тому, що з великою мережею складів, ми можемо консолідувати вантажі, а це означає, що вам не потрібно буде платити за весь контейнер. Ви сплачуєте лише за місце, яке займає ваш товар. Перш ніж замовити такий спосіб перевезення, ви повинні розуміти, що у нього є один істотний мінус – це тривалий термін доставки. У свою чергу, наш власний автопарк негабаритних майданчиків (тралів), а також контейнеровозів дозволяє доставити сільгосптехніку будь-яких розмірів до портів відплиття, максимально дешево та швидко. Послуга з організації доставки сільгосптехніки з США морем завжди актуальна, як через Європейські порти, так і через Українські.

Авіатранспорт

Україна часто закуповує в Америці товари, що швидко псуються, а для них потрібна швидка доставка. Також цей спосіб використовується для доставки високоточного обладнання, цінних товарів та фармацевтичної продукції. Плюс до  цьоговсього, такий спосіб є найшвидшим. Стандартне вантажоперевезення займає від 10 днів, а експрес-доставка можлива від 3 днів.

Переваги співпраці з "КТ Форвардінг"

Сьогодні безліч компаній пропонує послуги логістики, перевезень та доставки сільськогосподарської техніки, проте довіряти свій товар варто виключно перевіреним професіоналам. Причини, з яких варто вибрати КТ Форвардінг:

  1. Багаторічний досвід у логістиці, зосереджений на організації доставки сільгосптехніки з США.
  2. Нестандартне вирішення складних проблем.
  3. Клієнтоорієнтовність.
  4. Оперативна доставка.

Тепер вам більше не потрібно турбуватися про те, що якась американська компанія не доставляє товар в Україну або як зробити так, щоб американський комбайн опинився на вашому полі – “КТ Форвардінг” вирішить цю проблему за вас. Завдяки багаторічному досвіду ми розуміємо, що для підприємців важливими є три критерії:

  1. Вигідні тарифи.
  2. Безпечне перевезення.
  3. Оперативна доставка.

Тепер ви можете купити товари в будь-якій країні, незважаючи на кордони, будь то Європа, Канада або США, а ми забезпечимо вам перевезення.

Ми раді надати нашим клієнтам

та інші послуги. Ми хочемо. щоб Ви відчували себе комфортно. А взаємини з нами приносили задоволення. Бути Вам завжди корисними!!

Організація доставки сільгосптехніки будь-якого розміру. Гнучкі тарифи завдяки сервісним контрактам з найбільшими судноплавними лініями дозволять вам користуватися нашими послугами на вигідних умовах

Більше послуг
Доставка з США і Канади сільськогосподарської техніки

Один з найкращих експортерів сільгосптехніки в Україну – Америка. Це ідеальна країна для пошуку та покупки довговічних, якісних та надійних с/г машин. Саме в США базуються найкращі світові машинобудівники, серед яких Case New Holland, AGCO, John Deere, Great Plains, Kinze.

Вантажоперевезення з США в Україну

Компанія «КТ Форвардінг» пропонує перевезення з США на найкращих умовах. Доставка вантажів та сільгосптехніки з Америки з нашою допомогою – це надійність та стабільність, адже завдяки багаторічному досвіду ми допомогли розвитку бізнесу багатьом підприємцям.

Перевезення вантажів по США

Один із напрямків компанії "КТ Форвардінг" - це внутрішні перевезення по території Америки. Така послуга актуальна для тих, кому необхідно перевезти будь-який вантаж з одного штату в інший, або просто доставити на зберігання вантаж або автомобіль.

Наземна доставка по США

Наземне перевезення вантажів по Америці - це найдорожчий і найскладніший спосіб перевезення вантажів на малі та середні відстані.

Завантаження на судно

Завантаження на судно здійснюється різними способами залежно від конкретного виду та моделі техніки

Внутріпортове експедирування вантажів

Експедиторські послуги є дуже популярними, оскільки мають на увазі виконання різноманітних заходів

Вантажоперевезення з Європи

Для малих та великих українських компаній, а також для підприємців, які ведуть міжнародну торгову діяльність, надаэмо послуги вантажоперевезень через Європу є актуальними.

Вантажоперевезення по Україні

Сьогодні вантажоперевезення Україною користуються великою популярністю.

РоРо сервіс

Ro-Ro (Roll-On Roll-Off) - це вид спеціального транспорту, який використовують для перевезення вантажів з колесами або тих, що прикріплюються до платформ з колесами.

Складські послуги в США

Складські послуги користуються великою популярністю у компаній, які займаються комерційною діяльністю за кордоном та пов'язані з сільськогосподарською діяльністю, а також для тих, хто купує за кордоном транспорт.

Контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення дозволяють доставляти товар по всьому світу.

Морський фрахт

Більшість комерційної діяльності наших клієнтів, хто працює із сільгосптехнікою, безпосередньо пов'язана з перевезеннями вантажів з інших країн або континентів (найчастіше з США).

Консолідація

Консолідація - це цілий комплекс послуг зі збирання, зберігання та об'єднання кількох відправлень до однієї партії.

Консультації ЗЕД

ЗЕД - це зовнішньоекономічна діяльність, пов'язана з експортом/імпортом вантажів та регламентується законодавством.

Зберігання

Компанія “КТ Форвардінг” пропонує сервіс складського зберігання – це цілий комплекс різноманітних логістичних послуг, пов'язаних з вашим вантажем

Митне оформлення

Будь-які товари, які ви вирішили купити за кордоном, можна ввезти в Україну лише після митного очищення та сплати платежів.

Митний брокер

Митне оформлення вантажів – це дуже складна процедура, виконання якої потребує ідеального знання податкового законодавства України, а також знання міжнародного права.

4PL логістика

Послуги складування 4PL – це зберігання вантажу клієнта у необхідному місці в обумовлений період часу.

Автомобільні перевезення

Вирішивши купити будь-які товари за кордоном, можуть виникнути проблеми з доставкою, особливо якщо йдеться про таку країну, як Америка.

Митне очищення вантажів

Митне очищення вантажу - це процес оформлення товару, який необхідно перемістити через кордон.

Доставка авто з США

Завдяки низьким цінам автомобільний ринок Америки приваблює автолюбителів з усього світу.

Ви ще не працюєте з нами?

Телефонуйте або залишайте заявку, обговоримо чому 😊

+38 093 253 65 28
відправити заявку

Америка – це один із найбільших ринків, товари, які виробляються в цій країні, користуються популярністю у всьому світі. Нюанс у цьому всьому лише один – доставка, саме в цьому полягає головна проблема для українських підприємців, які хочуть організувати та налагодити постачання, оскільки багато американських компаній не доставляють продукцію в Україну. Саме з такою проблемою стикаються і ті, хто хоче доставити сільгосптехніку зі Штатів.

Важливо для нас

Ми цінуємо кожний і намагаємось бути кращим щодня, відточуючи навички та розвиваючи послуги.

рекомендації
+1500

Одиниць техніки було доставлено за весь період нашої роботи і ми, звичайно ж, не збираємось зупинятися

+2190

Днів ми намагаємося зробити так, щоб доставка вантажів здавалася вам не складнішою, ніж похід у продуктовий

+100

Клієнтів, які вже нам довіряють та переконалися на особистому досвіді, що доставка вантажу – це просто

6

Співробітників, які дійсно хочуть зробити ваше життя простіше і доставити ваш вантаж без проблем

У нашій команді

дотримуються принципів,які допомагають вибудовувати довгострокові партнерські взаємини з клієнтами

почати співпрацю

Олег Кошелап

Генеральний директор

Ісаєнко Наталія

Фінансовий директор

Сергій Чорний

Начальник відділу негабаритних перевезень

Віталій Пухкан

Менеджер відділу негабаритних перевезень

Олена Скуртова

Оперативний менеджер

Тартан Галина

Бухгалтер

Стежте за нашими новинами

Ми публікуємо тільки важливе для вас.

перейти до блогу