+38 093 253 65 28 logistic@ktf.com.ua
залишити заявку

Консолідація

Консолідація - це цілий комплекс послуг зі збирання, зберігання та об'єднання кількох відправлень до однієї партії.

Консолідація: особливості та переваги

Консолідація чудово підходить для малого та середнього бізнесу та транспортування сільськогосподарської техніки, оскільки таким чином можна знизити вартість транспортування партії товару, відповідно – зменшується собівартість та збільшується рентабельність. У “КТ Форвардінг” є власні склади, у яких всі  ваші вантажи завантажуються в контейнера оптимальним шляхом, вам не доведеться платити за зайве місце. Також це відмінний варіант у тому випадку, якщо ви хочете купити с/г техніку в Америці у різних постачальників. Окрім економії фінансів, таким чином також прискорюється проходження митного контролю, адже документи оформлюються одразу на всю партію. Консолідація підійде й тим, хто замовляє щось рідко і в невеликій кількості, адже платити потрібно не за весь контейнер як завжди, а лише за фактичний обсяг вантажу.

Переваги консолідації:

Мінімізація вартості транспортування с/г техніки – платити потрібно лише за обсяг та вагу свого вантажу.

    • Оптимізація логістики – невеликі партії товару легше зберігати.
    • Економія часу – потрібний вам товар можна возити часто невеликими партіями.

Компанія “КТ Форвардінг” може також запропонувати послугу консолідації вантажів від різних постачальників. Крім цього, ми можемо зайнятися оформленням супровідної документації та вибором найоптимальнішого маршруту перевезення. Ми маємо:

    • 9 складів у США для завантаження автомобілів;
    • 3 склади, що спеціалізуються на завантаженні сільгосптехніки в США.

Ці цифри кажуть самі за себе. Без проблем стафіруємо жниварки у контейнери, культиватори, борони, сівалки, будь-яку іншу сільгосптехніку та, звичайно ж, автомобілі.

Замовити консолідацію від "КТ Форвардінг"

“КТ Форвардінг” здійснює мультимодальні перевезення, крім цього ми можемо запропонувати індивідуальні рішення для оптимізації швидкості та вартості доставки. Наші водії заберуть техніку з будь-яких Штатів і ми зможемо її консолідувати на наших складах, які точно опиняться поблизу. Завдяки послузі консолідації ви зможете економно і швидко вирішувати різні завдання, при цьому вам не потрібно бути залученим у весь процес. Ми є професіоналами своєї справи, дозвольте нам виконувати свою роботу.

Ми раді надати нашим клієнтам

та інші послуги. Ми хочемо. щоб Ви відчували себе комфортно. А взаємини з нами приносили задоволення. Бути Вам завжди корисними!!

Організація доставки сільгосптехніки будь-якого розміру. Гнучкі тарифи завдяки сервісним контрактам з найбільшими судноплавними лініями дозволять вам користуватися нашими послугами на вигідних умовах

Більше послуг
Доставка з США і Канади сільськогосподарської техніки

Один з найкращих експортерів сільгосптехніки в Україну – Америка. Це ідеальна країна для пошуку та покупки довговічних, якісних та надійних с/г машин. Саме в США базуються найкращі світові машинобудівники, серед яких Case New Holland, AGCO, John Deere, Great Plains, Kinze.

Вантажоперевезення з США в Україну

Компанія «КТ Форвардінг» пропонує перевезення з США на найкращих умовах. Доставка вантажів та сільгосптехніки з Америки з нашою допомогою – це надійність та стабільність, адже завдяки багаторічному досвіду ми допомогли розвитку бізнесу багатьом підприємцям.

Перевезення вантажів по США

Один із напрямків компанії "КТ Форвардінг" - це внутрішні перевезення по території Америки. Така послуга актуальна для тих, кому необхідно перевезти будь-який вантаж з одного штату в інший, або просто доставити на зберігання вантаж або автомобіль.

Наземна доставка по США

Наземне перевезення вантажів по Америці - це найдорожчий і найскладніший спосіб перевезення вантажів на малі та середні відстані.

Завантаження на судно

Завантаження на судно здійснюється різними способами залежно від конкретного виду та моделі техніки

Внутріпортове експедирування вантажів

Експедиторські послуги є дуже популярними, оскільки мають на увазі виконання різноманітних заходів

Вантажоперевезення з Європи

Для малих та великих українських компаній, а також для підприємців, які ведуть міжнародну торгову діяльність, надаэмо послуги вантажоперевезень через Європу є актуальними.

Вантажоперевезення по Україні

Сьогодні вантажоперевезення Україною користуються великою популярністю.

РоРо сервіс

Ro-Ro (Roll-On Roll-Off) - це вид спеціального транспорту, який використовують для перевезення вантажів з колесами або тих, що прикріплюються до платформ з колесами.

Складські послуги в США

Складські послуги користуються великою популярністю у компаній, які займаються комерційною діяльністю за кордоном та пов'язані з сільськогосподарською діяльністю, а також для тих, хто купує за кордоном транспорт.

Контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення дозволяють доставляти товар по всьому світу.

Морський фрахт

Більшість комерційної діяльності наших клієнтів, хто працює із сільгосптехнікою, безпосередньо пов'язана з перевезеннями вантажів з інших країн або континентів (найчастіше з США).

Консолідація

Консолідація - це цілий комплекс послуг зі збирання, зберігання та об'єднання кількох відправлень до однієї партії.

Консультації ЗЕД

ЗЕД - це зовнішньоекономічна діяльність, пов'язана з експортом/імпортом вантажів та регламентується законодавством.

Зберігання

Компанія “КТ Форвардінг” пропонує сервіс складського зберігання – це цілий комплекс різноманітних логістичних послуг, пов'язаних з вашим вантажем

Митне оформлення

Будь-які товари, які ви вирішили купити за кордоном, можна ввезти в Україну лише після митного очищення та сплати платежів.

Митний брокер

Митне оформлення вантажів – це дуже складна процедура, виконання якої потребує ідеального знання податкового законодавства України, а також знання міжнародного права.

4PL логістика

Послуги складування 4PL – це зберігання вантажу клієнта у необхідному місці в обумовлений період часу.

Автомобільні перевезення

Вирішивши купити будь-які товари за кордоном, можуть виникнути проблеми з доставкою, особливо якщо йдеться про таку країну, як Америка.

Митне очищення вантажів

Митне очищення вантажу - це процес оформлення товару, який необхідно перемістити через кордон.

Доставка авто з США

Завдяки низьким цінам автомобільний ринок Америки приваблює автолюбителів з усього світу.

Ви ще не працюєте з нами?

Телефонуйте або залишайте заявку, обговоримо чому 😊

+38 093 253 65 28
відправити заявку

Результат співпраці з “КТ Форвардінг” – це своєчасна доставка товару за оптимальним маршрутом з повним пакетом документів та за прийнятними цінами. Замовити послуги консолідації можна зараз, для цього зв’яжіться з нами по контактному телефону або залиште заявку на сайті.

Таким чином, кілька невеликих вантажів можна заватажити або один контейнер, або оформити однією партією. Перевезення контейнера відбувається лише тоді, коли він повністю завантажений, після цього оформляються документи та контейнер відправляється за маршрутом.

Найчастіше пункт призначення всіх вантажів збігається. Консолідація дуже вигідна, особливо для перевезення с/г техніки, оскільки завдяки максимальній заповненості контейнера істотно знижуються фінансові витрати.

 

Важливо для нас

Ми цінуємо кожний і намагаємось бути кращим щодня, відточуючи навички та розвиваючи послуги.

рекомендації
+1500

Одиниць техніки було доставлено за весь період нашої роботи і ми, звичайно ж, не збираємось зупинятися

+2190

Днів ми намагаємося зробити так, щоб доставка вантажів здавалася вам не складнішою, ніж похід у продуктовий

+100

Клієнтів, які вже нам довіряють та переконалися на особистому досвіді, що доставка вантажу – це просто

6

Співробітників, які дійсно хочуть зробити ваше життя простіше і доставити ваш вантаж без проблем

У нашій команді

дотримуються принципів,які допомагають вибудовувати довгострокові партнерські взаємини з клієнтами

почати співпрацю

Олег Кошелап

Генеральний директор

Ісаєнко Наталія

Фінансовий директор

Сергій Чорний

Начальник відділу негабаритних перевезень

Віталій Пухкан

Менеджер відділу негабаритних перевезень

Олена Скуртова

Оперативний менеджер

Тартан Галина

Бухгалтер

Стежте за нашими новинами

Ми публікуємо тільки важливе для вас.

перейти до блогу